قانون جذب قوی ترین قانون جهان

قانون جذب قوی ترین قانون عالم

قانون جذب قوی ترین قانون جهان

هر اندیشه ارتعاشی دارد ، هر اندیشه علائمی منتشر می کند و هر اندیشه علائمی مشابه خود را جذب می کند . این فرآیند را قانون جاذبه می گویند .

قانون جاذبه می گوید : هر چیزی جذب شبیه به خود می شود و بنابر این قانون نیرومند ، افکاری که با یکدیگر جفت و جور هستند، در یک خط قرار می گیرند .

توجه شما بر هر چه معطوف شود باعث انتشار ارتعاشاتی می گردد و این ارتعاشات معادل خواسته ی شما و معادل است با هدفی که می خواهید آن را جذب کنید .

فرآیند جذب یک فرآیند سه مرحله ای است و بیشتر مردم به این فرآیند اینگونه نگاه نمی کنند . ولی وقتی با این مفهوم آشنا شدید ، فرایند خلقتان بیشتر و زودتر نتیجه خواهد داد .

گام اول : درخواست کردن است (کار شماست )

مرحله اول بدون اینکه نیاز باشد کاری انجام دهیم یا نگرانش باشیم اتفاق می افتد ، از آن جا که در دنیای پر تنوع و شگفت انگیز زندگی می کنیم گام اول به آسانی و خود به خود برداشته می شود . زیرا طبیعت شما چنین است . هر چیز از خواسته های جزئی و ناخودآگاه تا خواسته های بزرگتر و واضح تر ، از تجربیات متنوع روز به روز شما حاصل می شود . آرزوها یا درخواست ها حاصل طبیعی زندگی در این جهان است و به همین دلیل وجود گام اول طبیعی است .

گام دوم : پاسخ داده می شود ( کار شما نیست )

گام دوم بسیار ساده است زیرا اصلاً لازم نیست کاری انجام دهید . هر چه هست وظیفه کائنات است و کار نیروهای الهی است . هر آنچه طلب می کنید ، بزرگ و کوچک ، بدون استثناء بلافاصله پذیرفته و برآورده می شود . هر وجود آگاهی ، حق خواستن دارد و به این خواسته احترام گذاشته شده و پذیرفته می شود . هر گاه که بخواهید به شما داده می شود .

در سوره بقره آیه ۱۸۶ خداوند می فرماید :

« وَإِذَا سَأَلَكَ عِبَادِي عَنِّي فَإِنِّي قَرِيبٌ أُجِيبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْيَسْتَجِيبُواْ لِي وَلْيُؤْمِنُواْ بِي لَعَلَّهُمْ يَرْشُدُونَ »

« چون بندگان من در باره من از تو بپرسند ، بگو که من نزدیکم و به ندای کسی که مرا بخواند پاسخ می دهم . پس به ندای من پاسخ دهند و به من ایمان آورند تا راه راست یابند . »

خواسته های شما گاه از طریق کلام و بیشتر اوقات از طریق ارتعاشات وجود شما ساطع می گردد . به همه آنها احترام گداشته شده و پاسخ داده می شود .

به هر خواسته ای جواب داده می شود و هر آرزوئی برآورده می شود . دلیل این که عده ای این حقیقت را باور ندارند و مثالهائی از آرزوهای برآورده نشده خود در زندگی ارائه می کنند آن است که گام مهم سوم را درک نکرده و برنداشته اند . زیرا بدون کامل شدن این مرحله وجود گام اول و دوم بی معناست .

گام سوم : پاسخ داده شده ، باید دریافت یا پذیرفته شود . باید آن را بپذیرید و اجازه ورود به قلمرو خود را بدهید (کار شماست)

گام سوم به کار بردن هنر پذیرش است . تا در حالت پذیرش نباشید ، خواسته های شما حتی اگر اجابت شوند ، برای شما برآورده نشده باقی می مانند . شما باید با ارتعاش خواسته تان هماهنگ شوید .

ساده تر بیان کنم ، اگر شما خواسته ای دارید ولی باور شما بر فقدان آن است ، خواسته شما برآورده نمی شود .

مثلاً شما درخواست پول و ثروت دارید ولی باور تان این است که پول کم است . شما نمی توانید احساس نیاز به پول و احساس کمبود پول داشته باشید و اجازه بدهید پول وارد شود زیرا ارتعاشات مختلفی دارند .

اگر احساس فقیری می کنید ، نمی توانید مرفه شوید ،حتی اگر درخواست رفاه کرده باشید .

نمی توانید همزمان با یک پا پدال گاز را فشار دهید و بایک پای دیگر پدال ترمز را نگه دارید ، گاز درخواست شماست و ترمز باورهای محدود کننده شما . گاز درخواست پول و ثروت است و ترمز باور و احساس کمبود پول.

از کجا بفهمید در مرحله پذیرش هستید یا نه ؟

شما سامانه راهنمائی دارید که احساستان است . و این سامانه به این دلیل وجود دارد که شما را راهنمائی کند که در مرحله پذیرش هستید یا نه؟

برای همین بسیار مهم است که به احساس هایتان توجه کنید و برای بهبود احساستان تلاش کنید و با رسیدن به احساس بهتر باعث شوید که به سطح انرژی مورد نیاز و هماهنگ برای چیزی که خواسته اید برسید .

جملات تأکیدی و تجسم خلاق جزء مهمی از فرآیند پذیرش هستند .و در واقع راههائی هستند تا بتوان مرحله سوم را اجرا کرد .

اکثرآً فکر می کنند که اینها مرحله اول هستند ، فکر می کنند که جملات تأکیدی یا تصویر سازی ذهنی روشی است برای اینکه به کائنات بگوئیم چه می خواهیم. در حالی که شما درخواستتان را قبلاً فرستاده اید .

شما باید راهی پیدا کنید برای رسیدن به آنها ، بنابراین وقتی یک جمله تأکیدی را بارها و بارها می گوئید ، باعث پذیرش خواسته تان می شوید .

البته مردم زیادی هستند که جملات تأکیدی را بیان می کنند در حالی که چیزی را که می گویند ، دریافت نمی کنند ، زیرا از کلمات استفاده می کنند و می خواهند کلمات برای آنها کار انجام دهد . ولی جهان و کائنات به کلمات شما پاسخ نمی دهند.کائنات به ارتعاش شما پاسخ می دهد و احساسات شما ارتعاش شما را شکل می دهند .

از جملات تأکیدی برای وارد شدن به احساس بهتر و بهتر استفاده کنید .

نظرتان را بگویید

نشانی ایمل شما منتشر نخواهد شد

0
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.