روابط یکی از مهمترین موضوعات زندگی

روابط عالی

روابط یکی از مهمترین موضوعات زندگی هر انسانی است .
همه انسانها دوست دارند که روابط خوب و عالی داشته باشند ، هر انسانی دوست دارد که همه دوستش داشته باشند و مورد توجه باشد و این فطرتاً در درون انسان وجود دارد .
روابط یک موضوع درونی است ، اگر فردی می خواهد که دیگران او را دوست داشته باشند باید ابتدا خودش را دوست داشته باشد ، وقتی فردی خودش را دوست نداشته باشد چه انتظاری دارد که دیگران او را دوست داشته باشند .
باید این سوال را از خودش بپرسد که چقدر خودم را دوست دارم ؟ من اگر خودم را دوست ندارم چرا از دیگران انتظار دارم که مرا دوست داشته باشند ؟ چرا انتظار دارم که با همسرم ، فرزندانم ، پدر و مادرم ، همکارانم و دیگران ارتباط عالی داشته باشم در حالی که خودم با خودم ارتباط خوبی ندارم .
پس مهمترین موضوع این است که هر فردی ابتدا باید خودش را دوست داشته باشد و با خودش ارتباط خوبی داشته باشد ، برای خودش احترام قائل شود و عاشق خودش باشد.
هنگامی که این اتفاق می افتد بدون اینکه فرد بخواهد کاری انجام دهد ، خود به خود ارتباطاتش عالی می شود ، همه او را دوست دارند و مورد احترام واقع می شود .
انسان وقتی خودش را دوست داشته باشد و به خودش احترام بگذارد ، به خود درونی و خود مقدسش نزدیک می شود ، به خدا نزدیکتر می شود و خود به خود دارای انرژیِ مثبتی می شود که این انرژی مانند امواج الکترومغناطیس تا شعاع دهها متر از او ساطع می شود و افرادی که در این شعاع قرار می گیرند این انرژی و ارتعاشات بر روی آنها تاثیر مثبت می گذارد و نسبت به این فرد حس خوبی دارند .
شاید بارها برای شما اتفاق افتاده باشد که فردی را می بینید که اصلا نمی شناسید ولی احساس خوبی نسبت به آن فرد دارید و احساس می کنید که سالهاست او را می شناسید ، این همان انرژی مثبت است که از آن شخص ساطع می شود.
هر چقدر که خودمان را بیشتر دوست داشته باشیم و به خودمان بیشتر احترام بگذاریم و با خود درونیمان یکی شویم ، به خالق جهان هستی و خدا نزدیکتر می شویم و شادتر و خوشحال تر می شویم ، غرور نداریم ، عصبانی نیستیم ، افسرده نیستیم ، امید داریم ، شاد هستیم و به همین دلیل انرژی مان انرژی مثبت است و باعث می شود که روی دیگران اثر مثبت بگذاریم .
ابتدا باید هر شخصی خودش را بشناسد و بداند که از کجا آمده است و با چه هدفی پا به این جهان گذاشته است. شما می دانی که خلیفه خداوند روی زمین هستی ، باید بدانی که خداوند از روح خودش در تو دمیده است پس قطعه ای از خداوند هستی ، باید بدانی که خیلی با اهمیت هستی و هر چقدر که به خودت بیشتر احترام بگذاری به خدا نزدیکتر می شوی و ایمانت قوی تر می شود.
هیچ فردی حق ندارد که به خودش آسیب برساند چه از نظر جسمی و چه از نظر روحی . چون آسیب رساندن به خود یعنی بی احترامی به خود درونی و بی احترامی به خدا.
حال با توجه به این آگاهی ها که گفته شد نتیجه می گیریم که باید خودت را بسیار دوست داشته باشی و برای خودت اهمیت قائل شوی و اگر این اتفاق افتاد ، روابط تو عالی می شود چون تو خودت هستی .
چه کاری می توانیم انجام دهیم که با خودمان آشتی کنیم و ارتباط مان با خودمان خوب شود؟
اول باید خودت را همینطور که هستی قبول کنی ، خودت را همینطور که هستی دوست داشته باشی ، باید از دیدن خودت لذت ببری و برای رسیدن به این نتیجه باید هر روز صبح به مدت پنج دقیقه در مقابل آینه ایستاده و از خودت تعریف کنی و نکات مثبت خودت را به خودت بگوئی ، خودت را با همین شکل و شمایل ، با همین صورت و با همین وضعیت دوست داشته باشی . اگر در اوایل نمی توانی این کار را انجام دهی ، مطمئن باش که تو با خودت مشکل داری پس حتماً این کار را انجام بده و آنقدر تکرار کن تا با خودت آشتی کنی و به این نتیجه برسی که تو همینطور که هستی ، بهترینی و هر روز و هر روز نسبت به خودت احساس بهتری پیدا می کنی و عاشق خودت می شوی و به مرور نظرات دیگران در مورد تو ، برایت هیچ اهمیتی ندارد . دیگر به دنبال تغییر قیافه و جلب توجه نیستی و خودت را زیباتر از همه می بینی .
فقط و فقط به نکات مثبت خودت توجه کن و از آنها مدام تعریف کن و این عمل باعث می شود که همیشه خودت را زیبا ببینی و عاشق خودت باشی و به خدا نزدیکتر شوی و بعد از آن معجزه برایت رخ می دهد و همه عاشق تو می شوند و متقابلاً تو هم ، همه را دوست داری ، دیگر نسبت به هیچکس تنفر نداری و همه را عاشقانه دوست داری چون با خودت آشتی کردی چون با خود درونیت آشتی کردی چون عشق واقعی که عشق به خالق است را تجربه کرده ای و به همین دلیل دیگر به هیچکس وابسته نمی شوی و تنها و تنها دیگران را دوست داری و همه هم تو را دوست دارند.
همه روابط تو خوب و عالی می شود با همسر ، فرزند ، پدر ، مادر ،خانواده ، دوستان ، آشنایان و همه مردم رابطه تو عالی می شود چون تو دارای انرژی مثبتی هستی که از درون تو نشأت می گیرد ، از روح پاک تو ساطع می شود و این انرژی به انرژی منبع که خدای رحمن است متصل می باشد.
این انرژی مثبت هم فرکانس خودش را جذب تو می کند یعنی افرادی که مانند تو هستند و با انرژی مثبت و دوست داشتنی ، جذب تو می گردند .
شاید تا کنون افرادی را دیده باشید که از نظر قیافه چندان زیبا نباشند ولی روابط عالی دارند ، همه آنها را دوست دارند ، همه دوست دارند جائی که هستند ، این افراد هم باشند و از آنها انرژی می گیرند و وقتی در کنار این افراد قرار می گیرند احساس خوبی پیدا می کنند .
این افراد افرادی هستند که خودشان را دوست دارند و به دیگران احترام می گذارند ، انرژی این افراد مثبت است کلام این افراد مثبت است و همین انرژی مثبت است که باعث می شود دیگران را جذب خودشان بکنند و همه آنها را دوست داشته باشند .
این افراد دیگران را مثبت می بینند ،اصلا در مود نکات منفی دیگران صحبت نمی کنند و حتی به این موارد فکر هم نمی کنند . وقتی می خواهند در مورد فردی صحبت کنند از موارد مثبت او سخن می گویند .
در معرفی افراد، فقط از نکات مثبت آنها صحبت می کنند ، زیبائی های دیگران را بیان می کنند . این افراد نمی توانند منفی نگر باشند چون باورهای سازنده ای دارند چون به خدا ایمان کامل دارند . کلام شان مثبت است و این انرژی را از طریق کلام به دیگران منتقل می کنند.
شما هم می توانی مانند این افراد باشی ، می توانی مثبت باشی ، می توانی روابط خوبی داشته باشی ، بشرط اینکه اول خودت را دوست داشته باشی ، نگاهت مثبت باشد ، کلامت مثبت باشد ، خوبی های دیگران را ببینی و آنها را بیان کنی و از دیگران تعریف کنی ، باید درون خودت را تغییر دهی تا روابط خوب را تجربه کنی ، با تغییر ظاهر نمی توان روابط خوبی بدست آورد .
خداوند در انسان خصیصه ای قرار داده است که حداکثر سه ماه ، شما به هر قیافه ای عادت می کنی یعنی اگر زشت ترین فرد دنیا ، سه ماه با شما زندگی کند دیگر زشتی های او را نمی بینی و حتی اگر زیباترین فرد روی زمین هم سه ماه با شما زندگی کند دیگر زیبائی او برای شما عادی می شود . ولی چیزی که همیشه برای تو جذابیت دارد و عادی نمی شود خودت هستی که هر روز و هر روز برای خودت دوست داشتنی تر می شوی .
هیچ انسانی نمی تواند تنهائی را تحمل کند . انسان حتی بهشت را هم اگر در آن تنها باشد دوست ندارد .
پس روابط بسیار مهم است ، با روابط است که انسان بزرگ می شود و لذت را تجربه می کند و این روابط از خود انسان شروع می شود .
باید خودت را دوست داشته باشی ، باید با خودت ارتباط خوبی داشته باشی ، باید با خودت یکی شوی ، باید به خالق وصل شوی تا بتوانی وارد روابط خوب بشوی و به لذت و آرامش برسی . رابطه ای که به شما آرامش نمی دهد ، رابطه نیست . رابطه ای که باعث اضطراب شما می شود ، رابطه نیست پس رابطه ای برقرار کن که به شما آرامش و احساس خوب بدهد و برای بدست آوردن این رابطه ، با خود مقدست یکی شو با خود درونی ات یکی شو و با خدا باش .

نظرتان را بگویید

نشانی ایمل شما منتشر نخواهد شد

0
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.