درباره ما

درباره ما

درباره ما

 

گروه روانشناسی موفقیت بنیادی باهدف تحقیق و پژوهش درزمینه ی روانشناسی موفقیت ، کامیابی ، مثبت اندیشی و یافتن راه‌کارهای عملی و کاربردی برای داشتن زندگی زیباتر ، توسط محسن بنیادی تأسیس گردید .

آقای محسن بنیادی ، دانشجوی کارشناسی ارشد روان شناسی اسلامی ، روان شناسی مثبت گرا هستند که با توجه به تجربیاتی که در زمینه مثبت اندیشی و نتایج آن بدست آورده اند ،تحصیل در این رشته را انتخاب کرده اند.

 

ایشان از حدود بیست سال پیش تلاششان بر این بود که راه‌های رسیدن به موفقیت را پیدا کنند به همین خاطر علاقه زیادی به تهیه و مطالعه کتاب‌هایی که در زمینه موفقیت چاپ‌شده بود داشتند و اولین کتابی که در این زمینه تهیه و مطالعه کرده‌اند کتاب «هفت عادت مردمان مؤثر» نوشته استفان کاوی بود و کتاب‌های دیگری ازجمله «موفقیت در بیست روز» نوشته آنتونی رابینز ، « قورباغه را قورت بده » نوشته برایان تریسی ، « چه کسی پنیر مرا جابجا کرد » نوشته اسپنسر جانسون و کتاب‌های زیاد دیگری که به‌مرور تهیه و مطالعه کردند .

 

شور و اشتیاق زیادی برای مطالعه این کتاب‌ها و بدست آوردن راه‌کارهای موفقیت داشتند ولی متأسفانه از هیچ‌کدام از کتاب‌ها نتوانستند راهی پیدا کنند و شاید به دلیل این بود که فکر می‌کردند  موفقیت یک‌شبه به دست می‌آید و انتظار  داشتند کتاب ها این راه یک‌شبه را یاد بدهند.

 

در طول این مسیر با مباحث قدرت فکر و کتاب « قدرت فکر» ژوزف مرفی آشنا شده و پس از مطالعه این کتاب ، متوجه اثرات مثبت اندیشی بر روی انسان شدند و سپس در سال ۱۳۸۵ با دیدن فیلم راز از شبکه ۴ و  سپس تهیه فیلم و بارها دیدن این فیلم و مطالعه کتاب راز با قانون جذب آشنا شدند و مفاهیم کتاب قدرت فکر را بیشتر درک کردند ولی به گفته خودشان بازهم کمبودی احساس می‌کردند و همیشه به دنبال راهی بودند که موضوع را درک کنند تا اینکه به‌صورت اتفاقی با کتاب « بخواهید تا به شما داده شود» نوشته استر و جری هیکس آشنا شدند و با خواندن این کتاب ، مفهوم قانون جذب را درک کردند و با انجام ۲۲ روش کارآمد برای رسیدن به خواسته و سپس بامطالعه مجدد کتاب‌های قبلی ، خیلی از مباحثی را که متوجه نشده بودند، را درک کرده و این شروع به‌کارگیری آموزه‌های ایشان بود و خیلی سریع توانستند به راز و رمزهای موفقیت پی برده و قوانین کائنات را بشناسند.

 

یکی از خصلت‌های ایشان شاکر بودن است و همیشه خدا را به خاطر آنچه دارند و به خاطر موفقیت‌هایشان شکر می‌کنند و از زندگی خود بسیار راضی و خرسند هستند و معتقدند رسیدن به هر موفقیتی ، ابتدای راه موفقیت است و موفقیت یک موضوع نسبی است و به‌مانند یک پلکان می‌ماند که هر چه بالا می‌روی بازهم ادامه دارد و گذر از هر مرحله ، شروع مرحله‌ی بعد است و این فقط و فقط به دلیل این است که جهان در حال گسترش است و توقف ندارد و این انسان است که با رسیدن به موفقیت ، جهان را گسترش می‌دهد .

 

این باورهای ما هستند که ما را به موفقیت می‌رسانند یعنی اگر فردی باورهای مخربی نسبت به مسائل مختلف داشته باشد به طورحتم نمی‌تواند به موفقیت برسد . به‌طور مثال داشتن باورهای صحیح نسبت به پول و ثروت ، راه شما برای رسیدن به ثروت را بسیار کوتاه می‌کند ولی اگر باورهای مخربی نسبت به ثروت و پول داشته باشید ولی خواسته‌تان ثروت باشد(هم‌راستا نبودن خواسته با باور) ، پول و ثروت از شما فرار می‌کند و شما نمی‌توانید یا خیلی سخت آن را به دست می‌آورید.

 

ایشان با مطالعات و تحقیقاتی که انجام داده‌اند به این نتیجه رسیده‌اند که اصلاح باورها کوتاه‌ترین راه رسیدن به خواسته‌ها می‌باشد . اگر باورهایمان را اصلاح کنیم همه‌ی موارد زیر در درون ما واقعی شده و یا اصلاح می‌گردد و راه رسیدن به موفقیت بسیار کوتاه می‌شود :

 

ایمان به خدای یکتا

توکل همیشگی به خدای متعال

شناخت قوانین حاکم برجهان هستی

شناخت خود ( self-scrutiny)

کنترل خود  ( self-control)

عزت‌نفس  ( Self-esteem)

اعتمادبه‌نفس ( self-confidence)

تفکرات مثبت

تغییر نگرش

ارتباطات اجتماعی

کنترل و مدیریت امیال درونی

کنترل ترس

امیدواری

صبر

سلامتی

ثروت

آرامش و ….

عادت ها ، رفتارها ، احساسات ، نگرشها و انگیزه های ما تحت کنترل ضمیر ناخوآگاه است به همین خاطر وقتی ما تصمیم می گیریم که عادت یا رفتاری را در خودمان تغییر دهیم ، آن عادت یا رفتار دوباره تکرار می شود چون که ارادۀ آگاهانه ما معمولاً نمی تواند با قدرت ضمیر ناخودآگاه ما رقابت کند و اغلب موارد شکست می خورد. لذا دانشمندان و محققان بر این باورند که هیپنوتیزم برای دسترسی به ضمیر ناخودآگاه بسیار قدرتمند است و می تواند رفتارها و عادات ما را تغییر دهد. بهترین روش برای اصلاح باورها در مدت کوتاه ، تلقین این باورها به ضمیر ناخودآگاه است که با استفاده از عبارات تأکیدی مثبت و هیپنوتراپی بی‌کلام (subliminal message)  و برنامه خود هیپنوتیزم ، باورهای سازنده را در هر موردی ازجمله جذب ثروت ، ازدواج موفق ، روابط عالی ، اعتمادبه‌نفس عالی ، مثبت اندیشی ، تقویت حافظه و ده‌ها مورد دیگر به ضمیر ناخودآگاه منتقل می‌کنیم و فرد پس از مدت‌زمان کوتاهی با شنیدن مداوم این فایلهای صوتی که در غالب موسیقی‌های آرام‌بخش می‌باشد ، تغییرات را احساس می‌کند و این تغییرات نشان از اصلاح باورها می‌دهد . البته اولین مرحله برای تغییر ، خواست خود فرد است ، اگر فرد بخواهد در خود تغییر به وجود آورد این فایل‌ها می‌تواند به‌سرعت تأثیرگذار باشد ولی اگر فرد نخواهد و باور نداشته باشد ، هیچ‌کس نمی‌تواند کوچک‌ترین تغییری در این فرد به وجود آورد .

 

فایل های صوتی هیپنوتراپی بی کلام ، تلقیناتی که قرار است به ضمیر ناخودآگاه ارسال شود را در قالب نت ها و بیت های موسیقی به ضمیر ناخودآگاه می رساند، به عبارت دیگر در استفاده از فایل های  subliminal message(پیام پنهان )  نیازی نیست که ابتدا وارد حالت خلسه شوید تا تلقینات به ضمیر ناخودآگاه وارد و در آن تثبیت شود، بلکه چون تلقینات به زبان نت ها و بیت های موسیقی طراحی، نوشته و اجرا شده، صرفا برای ضمیر ناخودآگاه قابل درک و تشخیص است و اطلاعات و تلقینات مطلوب، به راحتی در قالب زبان موسیقی به ضمیر ناخودآگاه تحویل داده می شود. بنابراین با تکرار گوش دادن به فایل های (پیام پنهان )  subliminal message به راحتی می توانید ذهن خود را با موردی که فایل برای آن طراحی شده، هم فرکانس و هم مدار کنید.

 

مزیتی که فایل های subliminal message دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید. بهتر است از طریق هدفون به این فایل ها گوش دهید .می توانید در حین رانندگی، انجام کارهای خانه، مطالعه، مراقبت از کودکان، زمانی که در محل کار مشغول به کار هستید، یا حتی در حال پیاده روی و انجام تمرینات ورزشی یا شب ، هنگام خواب از طریق هدفون با صدای ملایم و تکرار شونده نیز به این فایل ها گوش داده و از تمرینات نتیجه عالی بگیرید.

 

شما از هر زمان که شروع به شنیدن این فایل می کنید متوجه ایجاد تغییرات در سیستم ذهن و باورها و عملکردتان می شوید و به تدریج که فایل ها را بیشتر می شنوید سیگنال های قویتری به ضمیر ناخودآگاه شما فرستاده می شود و تاثیرات آن در دنیای اطرافتان عمیقتر و قویتر می شود.

 

خواسته قلبی ایشان این است که همه مردم از زندگی خود لذت ببرند ، همه بتوانند زندگی زیبایی برای خودشان بسازند و این مُیسّر نمی‌شود ،مگر اینکه باورهای مخرب که همان نجواهای شیطان است را با باورهای سازنده که همه الهامات الهی است جایگزین کنند . به امید آن روز که همه انسان‌ها پیرو فرامین الهی بوده و با استفاده از قوانین ثابتی که خداوند متعال در جهان هستی وضع کرده است به زندگی زیبا و آرامش واقعی دست یابند .

 

با آرزوی توفیق روزافزون ،شادی ، سلامتی و ثروت برای همه مردم عزیزمان

0
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.